Näyttelytulokset 2017

14.1.2017 SMY:n Naturalia näyttely, Viiala
Näyttely 1: UML: Hanna Haliseva-Habib: tulokset
Näyttely 2: UML: Katja Kivipuro: tulokset
Näyttely 3: PET: Aida Depner: tulokset

15.1.2017 SMY:n pet-näyttely, Kuopio
Näyttely 1: PET:
Henna Rinta-Kiikka: tulokset

18.2.2017 SMY:n näyttely, OSJH pet-luokka, Liminka
Näyttely 1: UML: Andrea Kroftova: tulokset
Näyttely 2: UML: Lea Rahtu-Korpela: tulokset
Näyttely 3: X-luokka: Lea Rahtu-Korpela: tulokset puuttuvat!
Näyttely 4: PET: Heli Kuoppamäki: tulokset

25.2.2017 SMY:n näyttely, Nurmijärvi 
Näyttely 1: UML: Don Payne: tulokset
Näyttely 2: PET: Carol Payne: tulokset

11.3.2017 EPJY:n pet-näyttely, Jurva
Näyttely 1: PET: Katariina Hautala: tulokset

18.3.2017 SMY:n näyttely, Riihimäki
Näyttely 1: UML: Stian Graesmo: tulokset
Näyttely 2: PET: Saija Rajamäki: tulokset 

25.3.2017 SMY:n näyttely, Joensuu
Näyttely 1: PET: Henna Rinta-Kiikka: tulokset
Kuvia tapahtumasta

8.4.2017 PPKJY:n 10v juhlanäyttely, Ylivieska
Näyttely 1: UML: Lea Rahtu-Korpela
Näyttely 2: UML: Rita Ribeiro
UML tulokset
Näyttely 3: PET: Heli Kuoppamäki: tulokset
Näyttely 4: PET: Katriina Hautala: tulokset

29.4.2017 PiNa ry, Viiala
Näyttely 1: PET: Jessica Nurmiranta: tulokset

6.5.2017 OSJH, Liminka
Näyttely 1: PET: Essi Saloranta: tulokset

20.5.2017 SMY, Tampere
Näyttely 1: UML JUHLA:
Peter Supuka: tulokset
Näyttely 2: UML JUNIOR JUHLA:
Peter Supuka: tulokset
Näyttely 3: UML:
Bettan Gileborn-Sundberg: tulokset
Näyttely 4: PET:
Elisa Svento: tulokset
Näyttely 5: PET JUHLA:
Kirsi Ruotsalainen: tulokset

27.5.2017 EPJY, Vaasa
Näyttely 1: PET: Henna Rinta-Kiikka: tulokset

17.6.2017 SMY, Kuopio
Näyttely 1: PET: Henna Rinta-Kiikka: tulokset
Kuvia tapahtumasta

1.7.2017 SMY, Hyvinkää
Näyttely 1: PET: Annukka Juntunen: tulokset

15.7.2017 EPJY, Jurva
Näyttely 1: UML: Lea Rahtu-Korpela: tulokset 
Näyttely 2: UML: Hanna Haliseva-Habib: tulokset 
Näyttely 3: PET: Saija Rajamäki: tulokset

26.8.2017 OSJH, Liminka
Näyttely 1: PET: Lea Rahtu-Korpela: tulokset

2-3.9.2017 Nordic 2017
UML / pure breeds:
results
PET JUNIORS: results
PET ADULTS: results
Mid-time challenges: results

14.10.2017 Turun Seudun Talttahampaat ry, Turku
Näyttely 1: PET: Pauliina Lampila: tulokset

14.10.2017 Pirkanmaan Nakertajat ry, Valkeakoski
Näyttely 1: PET: Aida Depner: tulokset

28.10.2017 SMY, Kuopio
Näyttely 1: UML: Irina Biletskaia: tulokset
Näyttely 2: UML: Katja Kivipuro: tulokset
Näyttely 3: PET: Heli Kuoppamäki: tulokset

28.10.2018 Pirkanmaan Nakertajat ry, Viiala
Näyttely 1: PET: Saija Rajamäki: tulokset

11.11.2017 SMY, Vantaa
Näyttely 1: PET: Annukka Juntunen: tulokset

25.11.2017 SMY Grand Gala, Turku
Näyttely 1: UML GG AVOIN: Nete Dietrich: tulokset
Näyttely 2: UML GG JUNIOR: Nete Dietrich: tulokset
Näyttely 3: UML: Annette Creutzberg: tulokset
Näyttely 4: PET GG: Päivi Tiitinen: tulokset
Näyttely 5: PET: Elisa Svento: tulokset
VÄLIAIKAKILPAILUT: tulokset

25.11.2017 OSJH, Oulu
Näyttely 1: PET: Lea Rahtu-Korpela: tulokset